انتقال بسته‌های پستی با پهپاد در ایران

انتقال سریع دارو به بیمارستان‌ها، جزیره‌ها، سورپرایز کردن یکدیگر و... از جمله کارهایی است که از این به بعد در اختیار شهروندان ایران خواهد بود.

تاریخ ویرایش: 21 آذر ماه 1398

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امکان انتقال بسته‌های پستی با پهپاد را فراهم کردیم که دیگر در هیچ جای ایران نقطه‌ای باقی نماند که غیرقابل دسترس باشد.

آذری جهرمی از طریق پستی اینستاگرامی و پس از آن در یک رشته توئیت اعلام کرد: خانم‌ها و آقایان، به پست + (پُست پِلاس) خوش آمدید. ما به جای صحبت و جلسه، چند اقدام عملیاتی انجام دادیم که واقعا هزینه‌ها کمتر شود و از آلودگی شهرها جلوگیری کنیم.

وی در خصوص اقداماتی که در طرح پست انجام دادند، گفت: انتقال بسته‌های پستی با پهپاد را فراهم کردیم که دیگر در هیچ جای ایران نقطه‌ای باقی نماند که غیرقابل دسترس باشد.

انتقال بسته‌های پستی با پهپاد در ایران

انتقال سریع دارو به بیمارستان‌ها، جزیره‌ها، سورپرایز کردن یکدیگر و... از جمله کارهایی است که از این به بعد در اختیار شما خواهد بود. در حال حاضر کشورهای کمی در دنیا هستند که این کار را کرده‌اند. ما می‌توانیم. خدا قوت به تمام جوانان ایرانی برای این دستاورد.


همچنین بخوانید:

ایران ۲۰ هزار کاربر پهپاد دارد


آذری جهرمی با اشاره به این‌که شرکت ملی پست قرار است به ماشین برقی، موتور برقی و دوچرخه برقی کاملا ایرانی مجهز شود، اعلام کرد: همچنین به مناسب آغاز پست+، ارسال نامه در سراسر کشور از طریق پست در شنبه ۲۳ آذر رایگان خواهد بود. لطفا برای اطلاع بیشتر به سایت مراجعه فرمایید.

او در پایان افزود: بالاخره ممکن است خبر خوب زیادی در این مدت نشنویم یا حتی از شنیدن سورپرایز تعجب کنیم. اما من تمام تلاشم را می‌کنم که حداقل به اندازه‌ سهم خودم برای شما مردم کار کنم و خبر خوب بدهم. همین شادی و هیجانی که این مدت در جامعه ایجاد شد خیلی ارزشمند است. کشور و مردم بزرگی داریم و باید قدرشان را بدانیم. باید ایران را بهترین و پیشرفته‌ترین کشور دنیا کنیم.

منبع: ایرنا


در ادامه بخوانید:

فهرست نوشتارهای مرتبط با پهپادها و ربات‌های پرنده

بیشتر بخوانید
تبلیغات
پلتفرم کمپانکست
ایران سرور - خرید هاست دامین سرور هاست ابری
دیدگاه کاربران
فرستادن دیدگاه جدید
صفحه اینستاگرام پورتال هوافضای ایران (ایران هوافضا)
کانال تلگرام پورتال هوافضای ایران (ایران هوافضا)
کتاب پرواز، تاریخ کامل هوانوردی
کتاب دانستنی های علم پرواز - علیرضا علی حسینی - دیجی کالا
مرجع کامل سنسور ها، ابزار دقیق و سیستم های اندازه گیری
ایران سرور - خرید هاست دامین سرور هاست ابری
دیکشنری هوانوردی و هوافضا چکاوک
فهرست کانال‌ها و گروه‌های هوافضا و هوانوردی ایران در تلگرام
دیوار هوافضا
انجام پروژه متلب